غرفه سازی

 

غرفه سازی مدولار

غرفه سازی مدولار ، غرفه سازی کم هزینه !

غرفه سازی مدولار ؛ در اغلب نمایشگاههایی كه در سراسر جهان برگزار می شود با غرفه های نرمال و تیپ مواجه هستیم كه بصورت مشابه به شركت كنندگان با توجه به درخواست آنان واگذار می گردد تا شركت كنندگان در آن فضا، كالاهای خود را به نمایش بگذارند. اینگونه غرفه سازی هزینه های طراحی و ساخت به مراتب كمتری از غرفه های كه برای هدف خاص طراحی شده اند، دارند. با توجه به ساخته شدن این غرفه ها از قطعات پیش ساخته و استاندارد و قابل مونتاژ بودن آنها، به سیستم های مدولار modular systems نیز مشهورند. در این روش غرفه در زمان كوتاه ساخته و جهت چیدمان كالا آماده میگردد و از این لحاظ دارای راندمان فوق العاده ای است. 

انواع غرفه سازی پیش ساخته سالنی:

غرفه سازی پیش ساخته ویژه:

سیستم مدولار پیش ساخته علاوه بر استفاده در غرفه های نمایشگاهی کوچک، قابلیت های بسیاری برای فضا سازی و ساخت المان های نمایش دارد که در کشور ما تا کنون کمتر مورد توجه قرار گرفته است.
غرفه های پیش ساخته ویژه، غرفه هایی غیر همشکل و بسیار متنوع هستند که با استفاده از اجزاء سیستم مدولار و بر اساس نیاز مشتری طراحی و ساخته می شوند.
با توجه به ظرفیتهای این سیستم می توان غرفه هایی زیبا با ساختار های نسبتا بزرگ و بسیار جذاب، با استفاده از نور، رنگ، شیشه والمانهای گرافیک، طراحی و اجرا نمود.
تقریبا تمامی اجزاء لازم برای یک غرفه نمایشگاهی مانند، میزهای اطلاعات، استند یا ویترین نمایش محصولات، بدنه ها، اتاق های مذاکره، المان های عمودی یا افقی در سایز های بزرگ، دیوارهای نور و بک لایت، و بسیار موارد را میتوان با این سیستم و با هزینه منطقی به انجام رساند.

غرفه سازی پیش ساخته سالنی:

غرفه سازی نمایشگاهی با سیستم پیش ساخته مدولار فضایی است که بصورت یونیفورم (همشکل) برای استقرار مشارکت کنندگان ساخته می شود.
این غرفه های نمایشگاهی بطور معمول توسط برگزار کننده نمایشگاه سفارش داده می شود.
حداقل نیاز غرفه داران که شامل فضای مستقل و امکانات اولیه برای بهره برداری و سرویس دهی به بازدید کنندگان می باشد در این غرفه ها تامین می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *