غرفه سازی

 

غرفه سازی ایده آل

 

غرفه سازی ایده آل؟چگونه؟

اگر به دنبال غرفه سازی ایده آل هستید نكات زیر را مورد توجه قرار دهید:

۱- آرایش غرفه به گونه ای باشدكه توجه مردم را تنها به كالای ارائه شده معطوف سازد.
۲- سعی شود از هر كالایی،حتی المقدور یك نمونه را به نمایش درآورید.
۳- سعی نمایید نمایش محصول خود را از طریق فیلم و اسلاید ارایه نمایید (در صورت عدم وجود محصول یا عدم مجوز برای نمایش زنده ماشین آلات) تا بازدید كننده كیفیت كار و محصول شما را از نزدیك مشاهده كند.
۴- سعی شود از رنگ های زیبا و طرح های جذاب، در تهیه عكس، جداول و نمودارهای كه در معرض دید بازدید كننده قرار میگیرند، استفاده گردد.
۵- سعی شود در نمایش بعضی از كالاها از ویترین مناسب و زیبا استفاده گرددتوجه داشته باشید برخی از كالاها نیازی به قفسه و ویترین ندارند.
۶- از شلوغ كردن غرفه بپرهیزید و برای استفاده بهتر از فضا و مكان از به كاربردن استند و ویترین و… اضافی اجتناب كنید.
۷- استفاده مطلوب و مناسب از دیوار ها و پانل های غرفه، موجب صرفه جویی در هزینه و وقت می شود.
۸- از چیدمان صندلی اضافه كه موجب شلوغی غرفه و نشستن بی مورد كاركنان غرفه می شود، اجتناب نمایید.
۹-برای طراحی غرفه، زیبایی خوب است و غرفه را جذاب می نماید، اما، به این نكته دقت نمایید كه غرفه آرایی، ساخت و تجهیز غرفه، باید در حداقل زمان صورت گیرد.
۱۰- چیدمان كالاهای نمایشی، گلدانهای تزئینی ،فلاور باكس، میز و صندلی و لوازم غرفه به روشهای مناسب انجام شود. سعی شود نمای هر بخش با بخش دیگر متفاوت به نظر آید.
۱۱- در صورت امكان سعی شود فضا برای نگهداری كارتن خالی، كالاهای اضافی، غذاخوری،‌ استراحت كاركنان و…. در غرفه درنظر گرفته شود.

نکات بالا از مهمترین مسائل اصلی در غرفه سازی ایده آل می باشد ، همچنین هنگام غرفه سازی در فضای باز و در فصول مختلف علاوه بر رعایت موارد بالا، به ایستایی و مقاومت غرفه در برابر عوامل جوی،گرد و غبار و سرمایش و گرمایش و…. غرفـه دقت كافی به عمل آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *