غرفه سازی نمایشگاهی آمیتیس : طراحی و ساخت غرفه های خاص

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی آمیتیس

غرفه سازی آمیتیس به عنوان یکی از بهترین غرفه سازان نمایشگاهی در ایران خدمات خود را به منظور داشتن یک تجربه بدون چالش در غرفه سازی نمایشگاههای ایران ارائه میکند. با بهره مندی از نیروی های آموزش دیده، ما توانایی طراحی و ساخت انواع غرفه های نمایشگاهی را دارا می باشیم.

هنگامی که تصمیم به برپایی و ساخت غرفه در نمایشگاه می کنیم ، باید موارد بسیاری را در جهت حداکثر بهروری از تمامی پتانسیل فضای خود در نظر بگیریم. طبیعتاً استفاده از تجربیات غرفه های مشابه در شاخه کاری شما میتواند مواردی را در راستای این موضوع به شما ارائه دهد، اما استفاده از مشاوره یک شرکت غرفه ساز برجسته میتواند جلوه های با اهمیتی از این مهم را برای شما روشن سازد. تیم مجرب امور مشتریان و دپارتمان طراحی شرکت غرفه سازی آمیتیس شما را در تمامی مراحل طراحی و ساخت غرفه راهنمایی و همراهی میکند.

با توجه به سلایق بیشمار و متفاوت مشتریان غرفه سازی برای طرح ها و خدمات، ما تلاش خود را برای ترکیب خلاقیت، مدیریت تیم و وقت شناسی به منظور فراهم آوردن تجربه ای بدون چالش و مطمئنا با بودجه غرفه سازی به صورت کنترل شده انجام داده ایم.

لزوم طراحی و ساخت غرفه خاص در نمایشگاه

ارائه محصولات و خدمات در نمایشگاه ها، به واسطه یک دکور غرفه سازی مرتبط، یکی از موثرترین و مرسوم ترین روشهای تبلیغ شرکت ها در سراسر دنیا میباشد. صاحبان غرفه ها با استفاده از اشکال خاص در بدنه غرفه، گرافیک و تصاویر مرتبط جهت معرفی خود یا محصول و مبلمان متناسب با نحوه پذیرایی از مراجعه کنندگان در جهت معرفی خود اقدام می نمایند.

این اقدامات که غرفه آرایی نامیده میشود تاثیر شگرفی در رونق گرفتن غرفه شرکت دارد.

بدیهی است که چشمگیر بودن شکل ظاهری یک غرفه، همچنین کیفیت اجرایی آن و دکور غرفه سازی نقش بسزایی در جذب بازدید کنندگان خواهد داشت، زیرا غرفه های مجاور ممکن است که محصول مشابهی را جهت ارائه داشته باشند اما آن را بدرستی نمایش ندهند. اهمیت استفاده از دکوراسیون غرفه نمایشگاهی مناسب در این مقطع کاملا نمود پیدا میکند و ما شاهد بازخورد مثبت بازدیدکنندگان نسبت به غرفه های با شکل ظاهری گیرا می باشیم.

جدا از مبحث زیبایی، اهمیت کارایی نیز در غرفه بسیار زیاد می باشد. بدلیل کوچک بودن فضا و در عین حال هزینه بر بودن هر سانتیمتر مربع از آن، غرفه داران خواهان بهروری بالا از تمامی مساحت غرفه خود می باشند. لذا باید اقدامات تخصصی در ارتباط با کاهش هزینه غرفه سازی در عین حفظ کیفیت و اصالت آن به عمل آورد . لازم به ذکر است که تلفیق روشهای مرسوم در خواستی با پیشنهادات طراحان ما در اغلب موارد باعث بوجود آمدن موارد خاص در نمایش محصول-خدمات  گردیده است که میتوانید برخی از نمونه های آن را نمونه کارهای غرفه سازی وبسایت مشاهده کنید.

شرکت آمیتیس به عنوان یکی از برترینهای صنعت غرفه سازی کشور که دارای گرید A غرفه سازی است همواره ارائه دهنده طرح های نوین جهت هر چه بهتر کردن تجربه حضور شما در نمایشگاه بین المللی خواهد بود.

قیمت غرفه سازی و عوامل موثر در هزینه های ساخت غرفه

قیمت غرفه سازی به دلیل رقابتی بودن آن، باعث به وجود آمدن یک توازن نسبی در بین شرکتهای غرفه ساز میگردد.

البته کیفیت قابل ارائه شرکت ها و گرید آنها باعث بروز تغیرات در قیمت نهایی خواهد شد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی

موارد موثر در محاسبه هزینه های غرفه سازی به موارد زیر تقسیم میشود:

 • استفاده از کفسازی مرسوم مانند پارکت یا موکت و یا متریال های خاص ( ام دی اف – موکت های خاص و چمن مصنوعی)
 • استفاده از اشکال هندسی مرسوم و یا اشکال خاص در طراحی غرفه نمایشگاه که طراح را به استفاده از دستگاههای برش CNC و یا لیزری وادار کند.
 • استفاده از طرح های گرافیکی به مقدار معمول و یا بیشتر از حد نرمال و یا متریال های خاص
 • نور پردازی کارآمد و کافی و یا استفاده از موارد خاص نور پردازی یا سفارشی
 • استفاده از مبلمان متعارف نمایشگاهی و یا سفارش تجهیزات نمایشگاهی و مبلمان خاص
 • گل آرایی و غرفه آرایی مرسوم و یا سفارش فضای سبز خاص
 • استفاده از تلویزیون با ابعاد و تعداد متعادل و یا سفارش نمایشگرهای خاص مانند تلویزیون شهری- ویدئو وال- تلویزیون با ابعاد 55 اینچ به بالا
 • درخواست تجهیزات

مشاورین بخش فروش شرکت آمیتیس مشاوره لازم را به صورت رایگان به منظور استفاده از حداکثر کارایی در طول زمان برپایی نمایشگاه را ارائه خواهند کرد.

اهمیت انتخاب شرکت غرفه ساز برای ساخت غرفه

شایان ذکر است تعریفی عام از یک غرفه ساز خوب و دارای صلاحیت با موارد ذیل مشخص میشود:

 • ارائه طرح و مشاوره مناسب و قابلیت تطبیق با نیازهای مشتری
 • توانایی اجرای غرفه با حداکثر کیفیت بدون در نظر گرفتن مساحت آن
 • امکان ارائه پشتیبانی در طول برگزاری نمایشگاه
 • پایبندی به تمامی قوانین غرفه سازی در سایت های نمایشگاهی بصورتی که باعث بروز هیچ مشکلی برای کارفرما نگردد.

گرید A غرفه سازی نمایشگاهی

به عنوان غرفه ساز گرید A (ثبت شده توسط انجمن غرفه سازان نمایشگاه بین المللی)، شرکت آمیتیس می تواند خدمات سطح بالایی را براساس درخواست شما حتی در پروژه های بزرگ انجام دهد. در این میان، بهره مندی از پیمانکاران مختلف ما را در ارائه سرویس های مختلف مانند چاپ و متریالهای خاص توانا کرده است. در نتیجه، غرفه های گروهی مانند پاویون کشورها می توانند به راحتی و با کنترل بودجه ساخته شده؛ و در عین حال پروژه های منفرد میتوانند به راحتی غرفه های کوچک و بزرگ خود را مدیریت کنند.

با داشتن دسترسی نزدیک به  سایت های نمایشگاهی غرفه سازی در تهران (نمایشگاه بین المللی، سالن های نمایشگاهی واقع در برج میلاد و هتل المپیک و شهر آفتاب) تیم های اجرای و نظارتی ما بصورت منظم قادر به سرکشی به پروژه ها خواهند بود.

با داشتن بیش از 6 سال تجربه، تیم های قابل اعتماد و واجد شرایط شرکت آمیتیس - که به واحد های فروش، طراحی و اجرایی تقسیم شده اند - توانایی ارائه خدمات به مشتریان با نتایج عالی را دارند. اگر چه بسیاری از مشتریان ما از میان صاحبان برند ها و شرکت های شناخته شده است، صرف نظر از اندازه پروژه ها، راحتی و رضایت مشتریان ما اولویت اصلی ما است. این شرکت مفتخر است با اجرای هر ساله بیش از ۲۰۰۰۰ متر مربع غرفه نمایشگاهی حاصل زحمات و تجربیات خود را در اختیار مشتریان خود قراردهد.

دریافت مشاوره تخصصی غرفه سازی از کارشناسان آمیتیس

برخی از غرفه های طراحی شده توسط آمیتیس