غرفه سازی نمایشگاه

غرفه سازی

غرفه سازی نمایشگاه ابزاری قدرتمند ، زائیده برنامه ریزی دقیق شرکت کننده و ایده خلاق طراح و اجرای منحصر به فرد پیمانکار برای نمایش انواع فعالیت ها و تکنیک های فروش است .

برای داشتن یک حضور موفق در نمایشگاه ( شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران ) میتوان با کمک مشاوران و طراحان غرفه خود را به مکانی خاص برای جذب بازدید کنندگان تبدیل کرد .

در طراحی غرفه های نمایشگاهی خلاقیت در طرح ، ظرافت و زیبایی در کنار بهره گیری از سازه های مرغوب و متریال های روز دنیا مهمترین شاخصه یک پروژه منحصر به فرد است که شرکت آمیتیس با رعایت کلیه ملزومات شما را در رسیدن به این هدف یاری میکند .

 

غرفه سازی آمیتیس

 

طراحی غرفه نمایشگاهی

اولین گام برای داشتن یک غرفه مناسب و عالی طراحی غرفه نمایشگاهی است که بیشترین تاثیر را در قیمت ساخت غرفه دارد. طرحهای کروی و مدور ، طرح هایی که نیاز به CNC  یا شابلن کاری داشته باشد و یا طرح هایی که نیاز به استفاده از سازه های نگهدارنده جانبی دارند عمدتا باعث افزایش هزینه های طراحی غرفه می گردند.

از این رو شرکت آمیتیس – غرفه ساز برتر –  با کادری مجرب و کارشناسان دوره دیده بهترین مشاوره را در امر طراحی غرفه متناسب با بودجه و سلیقه شما ، ارائه خواهند داد . همچنین شرکتهای غرفه سازی که خود کارگاه نجاری ندارند مجبورند که از پیمانکاران نجار به صورت پروژه ای استفاده کنند که این مورد خود باعث افزایش چشمگیر هزینه ساخت غرفه خواهد شد .

به طور کلی می توان گفت طراحی غرفه  عمده ترین و مهم ترین عنصر در قیمت گذاری غرفه های نمایشگاهی می باشد.

آمیتیس ؛ طراحی و ساخت غرفه های خاص نمایشگاهی

نمایشگاه برای چه کسانی است

پیش تر طی مقاله ای لزوم شرکت در نمایشگاه بین المللی را برای شما شرح دادیم .

حضور شما در نمایشگاه ، یکی از مهم ترین دلایل موفقیت در کسب وکار است. شرکت آمیتیس ، راهکارهای زیادی در زمینه غرفه سازی برای مخاطبان دارد. راهکارهایی که البته به تایید بزرگترین تاجران و کارشناسان جهان رسیده و هر کدام آنها می تواند بیان گذار یک نمایشگاه موفق باشد.

قبل از شرکت در نمایشگاه ، حتما با کارشناسان و متخصصان آمیتیس مشورت کنید تا راهکارهایی برای کاهش هزینه غرفه سازی و افزایش بازدهی حضور در نمایشگاه را به شما اعلام کنند .

یک غرفه نمایشگاهی با اندازه متوسط و دو نبش با ۶ یا ۷ غرفه دار ( انواع غرفه در نمایشگاه ) می تواند موفقیت شما را در نمایشگاه به همراه داشته باشد.

غرفه سازی

چه کسانی باید در غرفه حضور داشته باشند

زمانی که صحبت از غرفه داران می شود نخستین گزینه برای حضور اعضای کادر اصلی شرکت هستند که با زیر و بم بخش خود آشنایی دارند و می توانند به راحتی مخاطبان را راهنمایی کنند .

شرکت آمیتیس فهرست افرادی که بهتر است در غرفه حضور داشته باشند و وظایف آنها را برای شما آماده کرده است. نخستین فردی که حضورش بسیار مهم است نماینده اصلی شرکت است. این فرد باید یکی از اعضای هیات مدیره باشد که به طور معمول در جلسات مختلف شرکت حضور دارد و تمامی چالش های پیش رو و اهداف اصلی شرکت را می داند. این فرد می تواند به صورت چرخشی از میان اعضای هیات مدیره انتخاب شود و حتی رییس هیات مدیره به شخصه در نمایشگاه حضور داشته باشد. حضور این افراد به دلیل قدرت در امضای قرارداد و توانایی تصمیم گیری برای شرکت اهمیت بالایی دارد.

مسئول غرفه را می توان قدرتمندترین فرد درون هر نمایشگاه معرفی کرد چراکه تمامی کارهای هماهنگی، امضا، اجاره وسایل، غرفه سازی یا حتی تخریب و تخلیه وساایل بعد از اتمام نمایشگاه بر عهده وی است و اگر کوچکترین خلل در کار ایجاد شود او مسئول خواهد بود. این فرد می تواند معاون اول شرکت باشد که هم قدرت پاسخگویی خوبی دارد و هم از قابلیت های مدیریتی برخوردار است.

در انتهای این هرم اعضای خدمه و تدارکات حضور دارند که با مخاطبان به صورت مستقیم در ارتباط نیستند اما اهمیت کار آنها کمتر از مسئول غرفه هم نیست. اعضای خدمه باید در نظر داشته باشند که غرفه نمایشگاهی همیشه باید در تمیزترین حالت خود باشد. همچنین خدمه هر لحظه باید آماده پذیرایی از مهمانان باشند چراکه مهمان ناخوانده و ناگهانی از جمله ویژگی های یک نمایشگاه است، همچنین نوع پذیرایی و ادب این افراد نیز می تواند در جلب نظر مخاطبان تاثیر گذار باشد

با آمیتیس ؛ غرفه شرکت خود را به یک مکان خاص برای جذب بازدیدکنندگان تبدیل کنید

اهمیت انتخاب شرکت غرفه سازی

با توجه به حساسیت بسیار بالا و تاثیر حضور در نمایشگاه در فروش و برندینگ مجموعه شما ، به علت محدودیت در زمان برگزاری نمایشگاه و محدودیت در هزینه ها که گاها بسیار بالا می شوند . انتخاب غرفه ساز برتر که دارای گرید A غرفه سازی می باشد بسیار حائز اهمیت است .

از این رو شرکت آمیتیس ، با توانایی ارائه پیشنهادات اصولی و تاثیر گذار و توانایی اجرای غرفه های خاص و لوکس نمایشگاهی در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت ، آماده ارائه خدمات به شرکت ها و برندهای برتر جهت رسیدن به بالاترین سطح کیفی در امر غرفه سازی نمایشگاه می باشد .

شرکت آمیتیس دارای گرید A از نمایشگاه بین المللی می باشد و در طی سالها فعالیت در زمینه غرفه سازی موفق به دریافت لوح تقدیر از شرکت های گوناگون شده است.

این شرکت مفتخر است با اجرای هرساله بیش از ۲۰۰۰۰ متر مربع غرفه نمایشگاهی حاصل زحمات و تجربیات خود را در اختیار مشتریان خود قراردهد.

خدمات قابل ارائه شرکت آمیتیس :

  • غرفه سازی
  • دکوراسیون داخلی
  • دکور فروشگاهی
  • استند محصولات

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان متخصص آمیتیس با ما تماس بگیرید .

برخی از غرفه های طراحی شده توسط آمیتیس

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر به گالری مراجعه کنید .

 

آخرین مقالات و اخبار غرفه سازی

برای مشاهده تمام اخبار و مقالات به وبلاگ آمیتیس از طریق منوی بالا صفحه بروید

۲ آبان ۱۳۹۶

غرفه سازی آمیتیس در نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران تاریخ ۳ الی ۶ آبان شرکت غرفه سازی آمیتیس مفتخر است که در […]
۲۶ مهر ۱۳۹۶

گرید غرفه سازی

 گرید غرفه سازی چیست ؟ گرید غرفه سازی ؛ همانطور که میدانید در طول سالیان افراد و شرکت های گوناگونی جهت ارائه ی محصول خود در […]
۲۳ مرداد ۱۳۹۶

غرفه سازی آمیتیس در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

شرکت غرفه سازی آمیتیس مفتخر است که در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران اقدام به طراحی و […]